Export-Experts wspiera eksport polskich marek produktowych! - Export Experts - Doradztwo dla eksporterów

Kontakt: +48 668 890 202 | biuro@eurospektrum.pl

  Tłumaczenia dodatkowe: Chinese (Simplified)  Italian  Polish  Russian  Ukrainian

Export-Experts wspiera eksport polskich marek produktowych!

Export-Experts wspiera eksport polskich marek produktowych!

Miło nam poinformować, że wszystkie projekty w ramach Poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, przygotowane ze wsparciem zespołu Export-Experts – wyspecjalizowanej dywizji EuroSpektrum – zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu oceny. Zostały one pozytywnie zweryfikowane na etapie formalnym i przeszły do oceny merytorycznej. Na ostateczne rozstrzygnięcie konkursu czekamy do początku października br.

 

Nasi specjaliści świadczą usługi doradcze dla firm planujących rozwój działalności eksportowej na rynkach perspektywicznych proponowanych, jako jedne z najkorzystniejszych destynacji przez Ministerstwo Gospodarki, tu m. in. na rynku USA, Brazylii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Chin, Japonii, Korei Płd., Izraela i Iranu.  Do działalności na ww. rynkach przygotowują się nasi klienci działający w branży producentów sprzętu medycznego – tu innowacyjnych wysoko skutecznych implantów do stabilizacji kręgosłupa i form do rekonstrukcji kranialnej oraz w branży IT/ICT – producenci nowatorskich systemów do zwiększania współczynnika konwersji na stronach Internetowych oraz rozwiązań dedykowanych Wirtualnej Rzeczywistości (VR).

            

Projekty konkursowe przewidują ich udział w największych targach branżowych w skali międzynarodowej, takich jak Iran Health, Arab Health, Medica, Techcrunch Disrupt, Mobile Innovation, GDC, E3, Gamescom czy CES  oraz inne działania promocyjne dedykowane rynkom zagranicznym.

 

Wszystkie firmy, które dotąd nie złożyły dokumentacji aplikacyjnych, zachęcamy do udziału w drugim naborze konkursu, który już niebawem zostanie otwarty przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Nabór został zaplanowany w terminie 14.11.2016r. – 16.12.2016r. Każda z firm ma szansę na pozyskanie wsparcia na działania eksportowe w wysokości do 850 tys. PLN. Dotacje w ramach pomocy de minimis.

 

Więcej informacji nt. konkursu znajdziesz tutaj: http://eurospektrum.pl/pl/projects/26

Podziel się

Comments (0)

Protected by naprawastron.com.pl
Google+