Trenerzy

Nasi trenerzy

 • Grzegorz Strategie eksportowe

  Założyciel i Dyrektor Zarządzający w firmie EuroSpektrum, Partner Zarządzający
  w firmie GoEast (współpracująca z partnerami wschodnimi), 15 lat doświadczenia we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne, bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym oraz prowadzeniu szkoleń handlowych i produktowych na rynkach wschodnich. Od kilku lat zajmuje się także usprawnianiem działań eksportowych, budowaniem strategii rozwoju eksportu, tworzeniem modeli biznesowych współpracy zagranicznej, rozwijanie nowych kanałów sprzedaży zagranicą.

 • Barbara Trener ExportExperts

  Otwartość na obce kultury, próba ich zrozumienia oraz ciekawość świata, to pierwsze rzeczy, które popchnęły mnie w kierunku treningów i szkoleń dla biznesu, a i w stronę szalonych wypraw w świat bez planu podróży, jedynie z biletem w ręku. W ten sposób spędziłam niegdyś dwa miesiące na Synaju wśród Beduinów oraz dwa miesiące w górskiej wiosce w Maroku wśród Berberów. Następne kroki poprowadziły mnie  w coraz to bardziej odległe miejsca. Na swoim koncie mam podróże po ponad 50 krajach i sporą dawkę dystansu do siebie samej.
  Jak każdy niespokojny duch nie potrafię usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu. Pomysły na wyprawy pojawiają się w przypływie chwili – później pojawia się bilet w ręku, plecak na plecach i zaledwie szkic podróży. Tak to fajnie się dzieje!

 • Robert Trener ExportExperts

  Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo. Odbył praktykę i pracował w dziale prawnym Konsulatu Generalnego RP w Monachium, zajmując się pomocą prawną dla polskich obywateli i podmiotów gospodarczych. Od 2002 r., jako doradca, zajmuje się pomocą prawną w zakresie eksportu, importu oraz kontraktów dla przedsiębiorstw. Prowadzi zajęcia dydaktyczne m.in. w zakresie rozliczeń w handlu zagranicznym, międzynarodowych stosunków gospodarczych, ekonomiki UE, prawa UE w szkołach wyższych Dolnego Śląska. 

 • Joanna Trener ExportExperts

  Trener umiejętności społecznych, mediator w sprawach cywilnych i rodzinnych, doradca personalny i zawodowy. Staż pracy jako wykładowca i trener – 16 lat.
  W 1996 roku ukończyła Instytut Stosowanych Nauk społecznych na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją: Negocjacje, mediacje i rozwiązywanie konfliktów.Od 2009 roku właściciel Pracowni Doskonalenia Zawodowego DES.
  Doświadczenie zawodowe obejmuje prace w takich dziedzinach, jak: mediacje, szkolenia dla biznesu oraz instytucji państwowych i pozarządowych, consulting, badania społeczne.
  Pracuje z różnymi grupami odbiorców. Szkolenia realizowała zarówno dla menadżerów, urzędników, lekarzy, pracowników front Office wielu branż a także dla nauczycieli, rodziców, dzieci i młodzieży. Współpracuje z firmami szkoleniowymi w ramach realizacji szkoleń dla biznesu.
  Jako wykładowca realizuje zajęcia dydaktyczne m.in. w: Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Wyższej Szkole Ekonomii, Turystyki i Nauk Społecznych.