Zrealizowaliśmy cykl 5 szkoleń z zakresu internacjonalizacji - Export Experts - Doradztwo dla eksporterów

Kontakt: +48 668 890 202 | biuro@eurospektrum.pl

  Tłumaczenia dodatkowe: Chinese (Simplified)  Italian  Polish  Russian  Ukrainian

Zrealizowaliśmy cykl 5 szkoleń z zakresu internacjonalizacji

Zrealizowaliśmy cykl 5 szkoleń z zakresu internacjonalizacji

Na zlecenie Instytutu Kreowania Przedsiębiorczości z Warszawy zrealizowaliśmy cykl pięciu szkoleń eksportowych pt.„”Szkolenie dotyczące internacjonalizacji  – jak zdobywać rynki zagraniczne i rozwijać sprzedaż eksportową”. Zostały one zorganizowane w ramach projektu Startup Business HUB KPT i odbyły się na terenie Kieleckiego Parku Technologicznego. Odbiorcami szkoleń byli specjaliści,konsultanci oraz project managerowie, którzy będą odpowiedzialni za wsparcie przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego  w ekspansji zagranicznej.

 

Intensywne szkolenia zostały przeprowadzone we wrześniu br.przez naszego trenera Grzegorza Bratka (w sumie odbyło się pięć spotkań).

Wierzymy, że szkolenia z zakresu „Strategii eksportowej”, „Marketingu międzynarodowego”, “Ryzyka w eksporcie” , „Negocjacji na rynkach eksportowych” pomogą w ekspansji zagranicznej najlepszych przedsiębiorstw z województwa świętokrzyskiego.

 

Uczestnicy wyrazili zadowolenie z wysokiego poziomu merytorycznego szkolenia:

 

“Byłem uczestnikiem szkolenia z tematyki przygotowywania strategii eksportowej przeprowadzonego przez Grzegorza. Świetne połączenie teorii z praktycznymi przykładami z własnej kariery zawodowej. Z całą pewnością jest specjalistą w zakresie handlu międzynarodowego i wysokiej klasy szkoleniowcem. Przekazywana przez niego wiedza ma zawsze kontekst praktyczny, nie tylko teoretyczny. Z czystym sumieniem mogę rekomendować jego osobę każdej firmie chcącej przeszkolić pracowników w zakresie handlu międzynarodowego oraz stosunków międzykulturowych.”

 

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo!

Instytucje wspierające eksporterów oraz firmy zainteresowane ekspansją za rynki zagraniczne zapraszamy do współpracy!

Podziel się

Comments (0)

Protected by naprawastron.com.pl
Google+