Rozwiń działalność firmy w dziedzinie eksportu.Doradztwo eksportowe dla przyszłych i obecnych eksporterów. Poznaj naszą ofertę.

Wierzymy w sukces Twojej Firmy zagranicą.

Pomożemy go zrealizować.

Strategie eksportowe
Raporty i analizy rynkowe
Kontakty biznesowe
Sukces!

W tym jesteśmy dobrzy

Strategia eksportowa

Stworzenie kompleksowej strategii eksportowej i strategii finansowania eksportu .

Twoi Partnerzy Zagraniczni

Pozyskiwanie i weryfikowanie partnerów zagranicznych

Kontrakty zagraniczne

Prawna analiza oraz wsparcie prawne przy podpisywaniu zagranicznych kontraktów

Dotacje UE na Eksport

Pozyskiwanie zewnętrznego finansowania działań eksportowych. Wspieranie eksportu. Tworzenie projektów eksportowych. Paszport do Eksportu. Plan Rozwoju Eksportu.

Doradztwo Finansowe

Kompleksowe rozliczanie projektów "Paszport do Eksportu"

Raporty o Rynkach Zagranicznych

Przygotowywanie szczegółowych raportów oraz analiz rynków zagranicznych. Badanie szans wejścia na dany rynek

Szkolenia dla eksporterów

Kompleksowa oferta szkoleń dla przyszłych i obecnych eksporterów. Trenerzy praktycy. Szkolenia modułowe lub na zamówienie. Strategia eksportowa, negocjacje międzynarodowe, prawo międzynarodowe, trening interkulturowy.

Wyjazdy zagraniczne

Organizacja misji i delegacji zagranicznych. Targi międzynarodowe.


Nasi Klienci o nas

 • W trakcie szkoleń eksportowych organizowanych przez EuroSpektrum dowiedziałam się czym jest i jak budować strategię eksportową, jak mogę ją wykorzystać w mojej firmie, jak zadbać o międzynarodowy marketing, jakie są najważniejsze aspekty przy zawieraniu międzynarodowych kontraktów oraz jak negocjować z zagranicznymi kontrahentami. Najbardziej zaskoczyły mnie zajęcia z różnić interkulturowych – prowadząc współpracę z firmami z Indii, ta wiedza okaże się nieoceniona. Polecam firmę EuroSpektrum s.c. To znakomity i profesjonalny organizator szkoleń, w pełni przygotowany do ich realizacji.

  Dorota Ramirez RodriguezWłaściciel - INDIGO EFD

 • Firma EuroSpektrum Consulting Group przeprowadziła szkolenie bardzo profesjonalnie zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjnej. Przełożyło się to bezpośrednio na działania operacyjne w naszej firmie.

  Mateusz MilianPrezes - Arcontrol

 • „Rekomendujemy firmę Eurospektrum Consulting Grup jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do prowadzenia profesjonalnych szkoleń.”

  Hanna RojekKierownik - Enterprise Europe Network ZSRG

 • „Szkolenie zostało przeprowadzone z należytą starannością, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem . Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne trenera, jego profesjonalizm i komunikatywność oraz wysoki poziom spotkania docenili wszyscy uczestnicy szkolenia.”

  Hanna RojekKierownik - Enterprise Europe Network ZSRG

 • Eurospektrum opracowało dla nas strategię eksportową, w której szczegółowo przeanalizowało rynek niemiecki, duński, szwedzki, norweski oraz holenderski. Na wymienionych rynkach solidnie zbadano konkurencję podłoże społeczno-ekonomiczne. Zaprojektowano dla nas plan rozwoju eksportu, budżet i kluczowe działania. Ze względu na bardzo dobrą współpracę, firma Eurospektrum stale wspiera nas w rozwoju.

  Dr inż Stefan ReszewskiPrezes - Quality Heat sp. z o.o

 • Serdecznie dziękujemy firmie EuroSpektrum za współpracę w ramach rozszerzania działalności na rynki zagraniczne. EuroSpektrum przygotowało dla nas Plan Rozwoju Eksportu, który zawierał m.in. badania wybranych rynków zagranicznych, analizę pozycji konkurencyjnej naszego przedsiębiorstwa, analizy SWOT, a także rekomendacje odnośnie rozwoju działalności eksportowej. Z uwagi na bardzo dobrą współpracę zdecydowanie rekomendujemy EuroSpektrum jako partnera biznesowego.

  Dawid KamińskiPrezes - Alu Lids

 • Współpraca z firmą EuroSpektrum s.c. przyniosła oczekiwane rezultaty. Przebiegała bardzo sprawnie, w miłej atmosferze za co składam podziękowania właścicielom Firmy EuroSpektrum s.c. i wszystkim zatrudnionym w niej pracownikom.

  Arkadiusz SalamonPrezes - Greenmoney.pl

 • Firma EuroSpektrum s.c. posiada wysoko wykwalifikowanych pracowników, będących w stanie sprostać najwyższym wymaganiom klienta, umiejących precyzyjnie, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem wykonać stawiane im zadania. Mając na uwadze powyższe z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę EuroSpektrum nowym klientom.

  Maciej BorowikWłaściciel - Plastic, iCenter

 • Nasza dotychczasowa współpraca przebiega bardzo pomyślnie. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia firma EuroSpektrum s.c. Warto również zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu oraz efektywną pomoc pracowników EuroSpektrum s.c.

  Krzysztof InglotPrezes Zarządu - Industry Personnel Services Sp. z o.o.

 • Dzięki rzetelności i zaangażowaniu zespołu ekspertów z Eurospektrum przygotowujących dla nas wniosek udało nam się uzyskać dofnansowanie w całości we wnioskowanej wysokości.

  Dr inż. Stefan ReszewskiPrezes - Quality Heat sp. z o.o

Nasi Partnerzy

Zapraszamy na darmowe konsultacje biznesowe.Przedstawimy najlepsze rozwiązania z zakresu doradztwa eksportowego dla Twojej Firmy.

„Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”loga-ulozenie-STOPKA

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka