Opinie klientów

Dowiedz się co robimy na co dzień

Radosław Zając
Radosław Zając
Kierownik Działu Eksportu/ VanKing Sp. z o.o.

Przeszliśmy z Grzegorzem kilkudniowe szkolenie eksportowe i zdecydowanie był to bardzo cenny czas! Otrzymaliśmy ogrom wiedzy, technik oraz narzędzi, od podstawowych do bardziej zaawansowanych. Mimo, że jesteśmy eksporterem od wielu lat, to Grzegorz uświadomił nas o istnieniu narzędzi czy sposobów działania, których wcześniej nie stosowaliśmy, a mają ogromny potencjał. Poza wysokim poziomem merytoryki, Grzegorz jest osobą, z którą współpracuje się z przyjemnością. Nie obawia się trudnych tematów i dąży do ich wyjaśnienia. Potrafi stworzyć super atmosferę podczas szkolenia oraz zachęcić wszystkich uczestników do aktywności. Polecam Grzegorza i Export-Experts!

Sebastian Wilk
Sebastian Wilk
Prezes/ZENonVR

Szkolenia z Grzegorzem Bratkiem to rewelacyjne doświadczenie i mega doping dla naszej firmy. Super kontaktowy człowiek, w 100% zaangażowany w naszą sprawę. Teoria zajmuje nam mniej niż 5% czasu, reszta to praktyczne analizy naszej sytuacji wraz z pomysłami na konkretne działania a nawet planami ich realizacji. W wyniku naszej współpracy wdrażamy wspólnie innowacyjny biznes w oparciu o VR dla eksporterów oraz na rynki zagraniczne. Oczywiście gorąco POLECAM !!

Krzysztof Liszkowicz
Krzysztof Liszkowicz
Dyrektor Zarządzający/ PRAVDA S.A.

Grzegorz to jeden z najlepszych specjalistów jeżeli chodzi o zarządzanie sprzedażą i negocjacje z klientami (szczególnie tymi trudnymi). Dodatkowo umiejętność przekazania w sposób energetyczny tego podczas szkolenia powoduje, że człowiek po szkoleniu Grzegorza nabiera wiatru w żagle i od razu leci zdobywać nowe kraje eksportowe.

Z całą odpowiedzialnością polecam Grzegorza, jego szkolenia i konsultacje

Krzysztof Borowy
Krzysztof Borowy
Director of Startegy Development/INVENTIA Sp. z o.o.

I highly recommend cooperation with Grzegorz.

He is primarily a wide experience in many markets, also outside Europe.

Training with a huge number of case studies gives a better visualization of the discussed topis. At the end of the training, a solid portion of materials and recommended books. Grzegorz is a bomb of positive ideas. Very good invested time and money!

Sylwia Subotowicz
Sylwia Subotowicz
Head of International Customer Service/SMSAPI

Szkolenie z negocjacji międzynarodowych było bogate merytorycznie i przeprowadzone w sympatycznej atmosferze. Pan Grzegorz Bratek podszedł do każdego z uczestników bardzo indywidualnie. Najpierw poznał realia i wyzwania dnia codziennego by później wspólnie znaleźć rozwiązanie. Przekazywał wiedzę na konkretnych przykładach z pracy z klientem zagranicznym. Serdecznie polecam.

Lidia Botwinionek
Lidia Botwinionek
Managing Director/Abatec Sp.z o.o.

Miałam wielką przyjemność być uczestniczką cyklu szkoleń przygotowanego przez Grzegorza dla naszej firmy. Szkolenia dotyczące zagadnień eksportowych były przeprowadzone bardzo profesjonalnie z wielkim zaangażowaniem, a do tego w bardzo miłej atmosferze. Grzegorz wykazał się świetnym przygotowaniem merytorycznym przekazując bogatą wiedzę w sposób przystępny ze względu na liczne “przykłady z życia”. Nieoceniona jest wiedza szkoleniowca PRAKTYKA ! Zostało poruszonych wiele aspektów ważnych w eksporcie, co jestem przekonana pozwoli nam na efektywniejszą pracę na arenie międzynarodowej. Mimo, że firma osadzona jest głównie w sprzedaży międzynarodowej juz od wielu lat – Grzegorz umiejętnie przedstawił nam na co powinniśmy zwrócić uwagę, co poprawić, a co jeszcze wdrożyć w aktualnych procedurach. Dyskusjom nie było końca 😉 Ogromne przygotowanie merytotyczne Grzegorza sprawiło, że wiele pomysłów zakiełkowało w mojej głowie, a o to przecież chodzi ! Serdecznie polecam jego osobę, bo na jego szkoleniach na pewno każdy znajdzie coś wartościowego dla siebie i swojego biznesu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję !

Tomasz Dziuk
Director of Procurement/Zaklady Miesne Silesia SA (Cedrob Group)

Grzegorz jest ekspertem w temacie eksportu do Azji. Jego  znajomość nie pochodzi z języków czy języków, ale z codziennych  czynności biznesowych. Jest również bardzo otwarty i skuteczny w  przekazywaniu swojej uczniom. Bez wątpienia  polecam go jako eksperta od eksportu oraz dobrego trenera.

Mariusz Charmuszko
Właściciel/PROMATIC&DPM Polska Sp. z o.o.,Sp.K

Miałem przyjemność współpracy z Panem Grzegorzem i firmą Export Experts. Gorąco polecam szczególnie dla tych firm, które doszły do pewnego etapu rozwoju w swojej branży i potrzebują nieco innego “spojrzenia” na biznes. Tak było w moim przypadku. Plan działania na kolejne 2 lata został wdrożony!!!

Piotr Bartosz
Piotr Bartosz
Project Manager/MORAD Sp.z o.o.

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Pana Grzegorza Bratka. Ogromne doświadczenie Pana Grzegorza, wieloletnia praktyka oraz całe pasmo sukcesów na rynkach zagranicznych powodują, że czas podczas szkolenia poprostu “przeleciał” pozostawiając ogromny niedosyt wiedzy.

Jak to mówią, jak się uczyć, to tylko od najlepszych, a więc mam nadzieję, do zobaczenia w krótce na kolejnym szkoleniu Panie Grzegorzu.

Ilona Małuszyńska
Ilona Małuszyńska
Koordynator ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta/Meringer Sp.z o.o.

Z przyjemnością potwierdzam, że uczestniczyłam w szkoleniu zamkniętym w zakresie „Efektywnej sprzedaży i negocjacji” prowadzonym przez Profesjonalistę w tej dziedzinie Grzegorza Bratka.

W mojej ocenie szkolenie zostało przeprowadzone w profesjonalny sposób, dopasowane do naszych potrzeb, a bogate doświadczenie, wysokie zaangażowanie i pozytywna energia Trenera Grzegorza stworzyło atmosferę sprzyjającą dyskusji i rozwiązywaniu istotnych dla uczestników zagadnień.

Atutem szkolenia była warsztatowa część, w której mieliśmy możliwość aktywnego udziału w rozwiązywaniu cas-ów, studiów przypadku dopasowanych do potrzeb naszego przedsiębiorstwa. Szkolenie zaowocowało poszerzeniem wiedzy oraz umiejętności uczestników z zakresu skutecznych negocjacji, obrony ceny i sprzedaży.

Ponadto śmiało mogę potwierdzić, że Grzegorz prezentuje wysoką wiedzę popartą bogatym doświadczeniem w zakresie sprzedaży i negocjacji. Grzegorz podzielił się dużą ilością przykładów z bogatego doświadczenia dzięki czemu przybliżył nam kwestie prowadzenia skutecznych rozmów z Klientami na temat efektywnej współpracy. Wartościowe i praktyczne wskazówki doświadczonego Trenera wykorzystujemy podczas naszej codziennej pracy, by zwiększać Satysfakcję naszą oraz naszych Klientów.

Zdecydowanie polecam nawiązanie współpracy z Grzegorzem Zespołom, które chcą rozwinąć swój biznes w kraju oraz na arenie międzynarodowej.

Mirosław Łukasik
Mirosław Łukasik
Director for Business Development and Key Customers/PebekDESIGN

Grzesiek jest profesjonalistą, który łączy swój profesjonalizm z relacyjnym podejściem do Współpracownika, Kontrahenta, czy Rozmówcy. Dzieli się chętnie swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą, które przekazuje w sposób zrozumiały. Sam nie mogę się doczekać, kiedy znowu będziemy współpracować! Zdecydowanie rekomenduję Grześka jako solidnego Partnera biznesowego!

Lukasz Mlynarz
Lukasz Mlynarz
Marketing&Export Sales Support/ABBATEC

Miałem przyjemność wziąć udział w cyklu szkoleń nt. zdobywania rynków zagranicznych, zorganizowanym przez Pana Grzegorza dla naszej firmy.

Wiedza, którą nam przekazał była bardzo pomocna i cenna. Poparta doświadczeniem i co ważne – konkretnymi przykładami. Otrzymaliśmy solidną dawkę informacji, którą na pewno będziemy efektywnie wykorzystywać. Podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia, atmosfera oraz wartość merytoryczna. Były pytania oraz dyskusje. Pojawiły się także pomysły usprawnienia pewnych procesów wewnętrznych, co tylko potwierdza jak ważne dla nas było to szkolenie.

Polecam wszystkim, którzy planują podbijać rynki zagraniczne lub już działają w eksporcie i chcieliby dowiedzieć się co robić dobrze, jakich błędów unikać i co na nich czeka w świecie eksportu i nie tylko.

Hanna Groblica
Commercial Director/Multistal&Lohmann sp. z o.o.

Serdecznie polecam współpracę z Grzegorzem! Miałam niesamowitą przyjemność brać udział w bardzo profesjonalnym szkoleniu prowadzonym przez Grzegorza, które bardziej przypominało partnerską wymianę doświadczeń i uświadamianie nam potencjału własnego rynku, niż szkolenie w dosłownym znaczeniu. Ogromna wiedza, niesamowite doświadczenie oraz naturalna umiejetność dzielenia się nimi sprawiły, że dwudniowe spotkanie było niezwykłym przeżyciem! Dzięki Grzegorzowi zakiełkowało kilka pomysłów na rozszerzenie eksportowych horyzontów. Szczerze polecam!

Filip Guzielak
CEO and Co-founder/Meringer Sp. z o.o.

Miałem przyjemność być uczestnikiem szkolenia o nazwie “Skuteczne negocjacje międzynarodowe gwarantem, sukcesu na rynkach zagranicznych”, osobą prowadzącą był Grzegorz Bratek. Szkolenie było wręcz pozytywnie “przeładowane” dużą ilością wiedzy oraz masą przykładów z bogatego doświadczenia zawodowego Grzegorza, dzięki temu łatwiej będzie zastosować teorię w praktyce i można to zrobić natychmiast po powrocie do firmy. Urzekło mnie również to, że całość była bardzo mocno osadzona w kontekście strategicznym każdego przedsiębiorstwa, co w moim odczuciu również jako osoby na co dzień zajmuje się strategią jest niesłychanie istotne i przydatna, a często niedoceniane w pogoni za prostymi “trickami”. Poza tym Grzegorz jest osobą niesłychanie “pozytywną”, cechuje się dynamizmem i energią od początku do końca dnia szkoleniowego. Absolutnie, polecam z całą odpowiedzialnością.

Łukasz Cholewa
Łukasz Cholewa
Specjalista ds. public relations/Elamed Media Group

Grzegorz jest osobą, która z bardzo dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy oraz prowadzonych wystąpień. Jego prelekcje są bardzo dynamiczne i bardzo merytoryczne. Potrafi zaciekawić słuchaczy oraz zaktywizować ich do dyskusji. Współpraca z Grzegorzem to czysta przyjemność, jest człowiekiem słownym, terminowym oraz bardzo sumiennym w kwestii przygotowania swoich prezentacji i wystąpień.

Justyna Pich
Justyna Pich
Project Manager/IndustryStock.pl

I had the pleasure of working with Grzegorz during the International Conference for Exporters, which I organized. Grzegorz showed true professionalism and engaged himself in every stage of the project showing his expertise. His lectures received the most positive feedback from the conference participants. He was well-prepared and had a great connection with the audience. He also moderated a debate with representatives from Germany, China and Spain. He was always smiling! I wholeheartedly recommend Grzegorz.

Martyna A. Michalska
Martyna A. Michalska
Product Manager/Amica Group

I had a pleasure to work with Grzegorz on launching new SDA product for Iranian market. He is well experienced specialist with selling and launching product abilities. Grzegorz is openminded, full of energy, hard working and always well-prepared worker. Always positive thinking and ready to help with own initiative and sense of humor.

Dominik Mikołaszek
Dominik Mikołaszek
Product Manager/Globtrak Polska Sp. z o.o.

Byłem uczestnikiem szkolenia z tematyki przygotowywania strategii eksportowej przeprowadzonego przez Grzegorza. Świetne połączenie teorii z praktycznymi przykładami z własnej kariery zawodowej. Z całą pewnością jest specjalistą w zakresie handlu międzynarodowego i wysokiej klasy szkoleniowcem. Przekazywana przez niego wiedza ma zawsze kontekst praktyczny, nie tylko teoretyczny. Z czystym sumieniem mogę rekomendować jego osobę każdej firmie chcącej przeszkolić pracowników w zakresie handlu międzynarodowego oraz stosunków międzykulturowych.

Paweł Mieczan
Paweł Mieczan
CEO/Gestion

Współpracowałem z Grzegorzem przy realizacji szkoleń eksportowych, zarówno od strony organizacyjnej, jak również jako ich uczestnik. Współpraca zawsze układała się wzorcowo. Grzegorz wykazuje się wysokim poziomem wiedzy i doświadczenia w tematach eksportowych, a przystępny sposób prowadzenia zajęć powoduje wzbudzenie zainteresowania tą tematyką. Polecam ☺

Justyna Barska
Justyna Barska
Specialist/Enterprise Europe Network

Grzegorz provided a couple of trainings for my company such as export strategy for the SMEs, Baltic markets in the case of Latvia, Lithuania and Estonia. The trainings were conducted on a high level of competence. Grzegorz is a very communicative and proffesional person. He has an extensive knowledge on internationalization. The cooperation with him is a pleasure and it guarantees that everybody will be satisfied because of the skills and knowledge gained.

Zapisz się na Newsletter Eksportowy i bądź na bieżąco

z naszymi wskazówkami, narzędziami i rozwiązaniami dla eksporterów

Please wait...

Thank you for signing up!

Certyfikaty i Partnerzy